Základní kurzy paraglidingu

Každý rok vás informujeme o novinkách na našich Základních kurzech. Ono to učení nás stále ještě baví a rádi investujeme do nových technologií a vybavení. Prostě tak to je a mám takový pocit, že to tak ještě nějakou dobu bude :o))).

AKCE 3+1
Tak tuhletu vychytávku už znáte – přihláška se třemi zájemci o kurz, čtvrtý(á) má kurz zdarma. Jednoduché, ověřené. Více zde.

AKCE 1+1 pro ženy (novinka pro sezónu 2012)
A občas se chlapi na kurzech nechali slyšet, že by mohlo být více pilotek a jak je to u nás zvykem – vyslyšeli jsme volání divočiny a rozhodli se k velmi zajímavé nabídce pro příslušnice něžného pohlaví: jedna přihláška, druhá je zdarma. A to není špatné, co? Postupně to spěje k jednomu čistě ženskému kurzu, na který pozveme TV nebo z toho rovnou uděláme reality show :o))). No to je ale budoucnost, teď platí tato nabídka, jsme zvědaví, jaký bude slavit úspěch. Více zde.

Garance bezplatného dokončení kurzu
Nadstandardní servis je s námi od začátku naší činnosti a nebude tomu jinak ani v budoucnu. Mezi velmi dotazované patří také naše garance bezplatného dokončení kurzu. V praxi to znamená, že pokud se vám nedaří zvládnout povinné prvky naší osnovy v čase určeném pro váš kurz, můžete se přidat ke kterémukoliv našemu dalšímu beskydskému kurzu a trénovat do té doby, než to budete zvládat. A to bez dalších příplatků za další kurzy.

V případě špatného počasí
Již tradičně se snažíme být připraveni na všechny možné situace. Vážíme si vašeho času, který si na náš kurz vymezíte a pokud by špatné počasí neumožňovalo dokončení kurzu u nás v ČR, máme možnost se po dohodě s našimi žáky přesunout do míst jako je Bassano del Grappa, Lijak či Dachstein, kde budeme moci kurz řádně dokončit. A to vše za stejnou cenu kurzu, jako v ČR. Doplácí se jen příspěvek na společnou dopravu, mají-li žáci o ni zájem. Nadšení žáků, kteří si díky špatnému počasí zalétali v těchto vyhlášených lokalitách, asi nemusíme popisovat.

Přesun našeho výcvikového střediska do areálu „U Haliny“
Změny v nájemních vztazích na vrcholu Javorového a již špatný stav chaty, ve které jsme léta prováděli výuku, nás přiměla k přesunu do soukromého areálu „U Haliny“, který naleznete přímo pod Javorovým v údolí Tyry. Mnozí jej už dobře znáte – často se tam ubytovávali piloti, kteří nechtěli vyjíždět až nahoru na kopec nebo měli rodinu, která ocenila vyšší standard a alternativní programy. V kombinaci s blízkým Penzionem Tyra jsme tímto přesunem získali podstatně kvalitnější ubytování za 200 Kč na osobu a den, k dispozici jsou zděné bungalovy pro max. 4 osoby s vlastní kuchyňkou a dřevěnou teráskou, ubytování v různě velkých pokojích za stejných podmínek, sauna, koupání v řece, dětské hřiště, žiloviště a mnoho dalšího. Vše ohledně ubytování a možné rezervace za zvýhodněných podmínek pro naše žáky, absolventy naleznete zde.

Ubytování pro piloty pod Javorovým za 200 Kč
Na výše uvedené adrese naleznete zvýhodněné ubytování nejen pro naše žáky, ale pro všechny naše absolventy a piloty. Proukažte se pozvánkou na kurz, klubovou kartičkou nebo pilotním průkazem a ubytujte se v areálu U Haliny nebo v Penzionu Tyra za 200 Kč na osobu a den i s vaším doprovodem.

Půjčovna PG vybavení
Víme, jaké to je chtít létat a snažíme se vám i na sezónu 2012 vyjít maximálně vstříc. K dipozici budete mít v naší půjčovně padáky FIDES 3, IMPULS 4 a pokud vše půjde podle našich představ, tak také dvě velikosti dvou modelů, které připravujeme ve spolupráci s dalšími výrobci.

Rescue Radio
Už v roce 2011 jsme při navigaci přešli na výkonnější “dual bandové“ vysílačky, které umožňují paralelní příjem na dvou frekvencích. Ať už budeme se Základním kurzem na Javorovém, na Goduli nebo na Prašivé, stále budeme mít druhou přijímací frekvenci nastavenou na 172,950 MHz se subkanálem 12 (100Hz), kterou budeme monitorovat jako nouzovou. Pokud budete chtít mít tuto vysílačku, můžete ji pořídit v našem El shopu a my vám ji naprogramujeme stejně, jako ty, které používáme na kurzech. Tedy i s metainformacemi, Rescu Radiem, svozovou frekvencí, všemi PMR frekvencemi atd. Více si můžete přečíst zde.

Letos vás budou v Beskydské škole létání vyučovat:
Patrik Vyhlídal, Slávek Tmej, Pavel Pastorek, Lukáš Pohl, Tomáš Balík, Tomáš Krištůfek, Michal Raška, Filip Bušo, Radim Kollega, Dalibor Carbol a naši asistenti.

Budeme se na vás těšit
El Speedo team