• Dalibor Carbol

  Główny instruktor szkoły, specjalista od wyczynowego latania XC, treningów bezpieczeństwa, nauki tandemowych pilotów i ekspedycji paralotniowych. Kwalifikacje: –...
  Zobacz pilota
 • Slavek Tmej

  Kontroluje jakość i bezpieczeństwo w szkole ALTO Paragliding. Specjalista od szkoleń podstawowych, termicznego latania, akrobacji, nauki manewrów unikowych....
  Zobacz pilota
 • Instruktorzy

  Patrik Vyhlídal – aktivně létá od r. 1996, začátky bych raději raději nepopisoval bez záložáku bez piloťáku a...
  Zobacz pilota

O nas

O projekcie El Speedo

Pozwólcie że trochę Wam opiszę naszą pracę i aktywności które są częścią projektu El Speedo.
Projekt Elspeedo to specjalne miejsce w którym możemy ulokować całą nasza energię oraz miejsce w którym przejawia się aktywność naszego życia. Jesteśmy grupą ponad trzydziestu przyjaciół-sportowców którzy poświęcają swój czas na hobby do tego stopnia że staje się to wspólną pracą. Praca którą lubimy, gdzie większość czasu spędzamy w górach lub powietrzu, ale głównie w waszym towarzystwie, kiedy korzystacie z naszych usług. I dzięki temu, że korzystacie z naszych usług i jesteście zadowoleni stale się rozwijamy i brniemy do przodu tak abyście podczas każdego kolejnego spotkania z nami nie czuli się zawiedzeni.

Nasze projekty

Tworzymy je od 2001 roku

Beskidzka Szkoła Latania – już wiele lat na polskim i czeskim rynku znajduje się w ścisłej czołówce szkół paralotniowych na terytorium Beskid.

ALTO Paragliding School – treningowe centrum paralotniarstwa w okolicy Pragi i Brna (alternatywny rozdzielony plan nauki).

FLY PARK JAVOROWY – największe w Beskidach centrum nauki paralotniarstwa .

Szuwamska Szkoła Latania – treningowe centrum paralotniarstwa z szeroką ofertą rozdzielonych szkoleń podstawowych w okolicach Szumawy.

El Speedo flying community – centrum z szeroką ofertą doszkoleń dla wszystkich po kursach podstawowych, bardziej doświadczonych, zawodników i profesjonalnych pilotów.

El Speedo AIR TAXI – największa grupa czeskich i słowackich tandemowych pilotów. Dzięki nim realizujemy tandemowe loty na terytorium Czech i Słowacji.

El Speedo Kiteboarding School – treningowe centrum Kiteboardingu wraz ze siedzibą na Wyspach Kanaryjskich i Brazylii.

Beskydy GO – outdorowa agencja której celem jest realizacja wspaniałych eventów dla firm na terytorium Beskid.

Test Centrum – internetowe centrum, wypożyczalnia paralotniowego sprzętu i akcesorii.

Dalej wyraźniej pozostałe rzeczy możemy podzielić na:
– Katusha drużynowa sztafeta na Javorovym Vrchu.
– wsparcie techniczne i serwis sztafety Adrenalin Cup (od 2004 roku),
– zapewnienie wolnego bezpłatnego latania w różnych terenach Beskid.
– zwiększenie bezpieczeństwa wśród pilotów poprzez regularne seminaria Parasem,
– doszkolenia młodych utalentowanych pilotów w ramach programu Utalentowana młodzież,

Według wyżej wymienionej listy naszych aktywności możecie mniej więcej poznać nasz projekt El Speedo. W związku z naszym profesjonalnym podejściem poświęcamy wiele naszego czasu często nie oczekując nic w zamian. To co robimy po prostu nas bawi. Przyjdźcie się bawić lataniem wspólnie z nami.

Dalibor Carbol

El Speedo