Beskidzka walka – Katusha 2012

Beskidzka walka o najmocniejszego zawodnika outdoorowego – Javorový muž 2012

KATUSHA już za kilka dni. Mamy przygotowane nowe trasy, nowy program oraz nowe atrakcje. Atmosfera wokoło Jaworowego zagęszcza się…

Nie wiem jak Wy, ale ja denerwuję się coraz bardziej wraz z każdym dniem zbliżającym nas do startu. Czy pogoda nam dopisze, ilu będzie zawodników, jak zorganizować trudną trasę, ale tak by nikomu nic złego się niestało, ogarnąć wieczorne After Party i przede wszystkim najważniejsze – same zawody, nagrody, granie i tańcowanie oraz zakończenie beskidzkiego sezonu wraz ze spotkaniem tylu aktywnych ludzi.

W tym roku zawody mają nową odsłonę: nowa strona internetowa oraz rozbudowana trasa przejazdu MTB o szybki techniczny zjazd z Jaworowego. Ta zmiana niewątpliwie daje nowy wymiar KATUSHY i jesteśmy przekonani, że dla rowerzystów będzie to spora atrakcja. W związku ze zmianą trasy zakończenie i ogłoszenie wyników odbędzie się w dolnej części kolejki linowej. Tutaj też mamy przygotowane popołudniowe atrakcje dla dzieci i młodzieży. Na sam koniec, a w zasadzie początek After Party przejedziemy do Pensjonatu U Haliny gdzie w restauracji U Lojzka mamy przygotowaną niespodziankową „basenową produkcję” – więcej szczegółów na stronie www.katusha.cz.

Na sam koniec chciałbym tylko dodać, że pogodę mamy „zamówioną” i start paralotni zapowiada się z zachodniej rampy. Sporo mamy zgłoszonych drużyn i jeszcze więcej zawodników do kategorii Javorový muž – szykuje się spora rywalizacja. O nasze bezpieczeństwo zadbają ratownicy medyczni HS Beskydy, a o oprawę muzyczną kapele Downbelow i Wiewiórka na Drzewie (dobrze znani ze zeszłorocznego Parasemu).
Więcej o zespołach: www.downbelow.eu, www.wiewiorkanadrzewie.art.pl

Śledźcie informacje na naszej stronie www.katusha.cz i przybywajcie na zakończenie sezonu w Beskidach. Miejsce na wasz namiot zawsze się znajdzie.

Do zobaczenia – Cumulusbambulus