Boże narodzenie już za progiem.

Boże narodzenie już za progiem. Sprezentuj przygodę…

Nasze loty w tandemie są doskonałym prezentem dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie mieli kontaktu z paralotniarstwem oraz tych, którzy chcą polatać wysoko w termice lub zakosztować długich przelotów. Już w zeszłym roku wprowadziliśmy do oferty zimowe loty z Jaworowego, Skałki i szczytu Łysej Góry, które cieszyły się sporym zainteresowaniem.

W szczególności interesującym przeżyciem jest lot z Łysej Gór. Na szczyt trzeba wejść piechotą i start jest z dużym przewyższeniem względem doliny, że i jest czas na podziwianie widoków. A zimowa pora dostarcza przepięknych doznań. Co prawda zimą odpowiednich dni na latanie nie jest tyle, co w lecie, ale jak już ten właściwy dzień nadejdzie jest to wspaniałe doświadczenie.

Przygotowaliśmy także dla was lot dedykowany wszystkim tym, którzy aktualnie nie latają a chcieliby przypomnieć sobie w towarzystwie doświadczonego pilota sposoby „kręcenia kominów”, znajdowania termiki oraz taktyk przelotów. Możecie także przejąć sterówki i przećwiczyć techniki skrętu paralotni tandemowej. Skorzystajcie z naszej oferty Lotów Termicznych i Przelotowych. Jeżeli jesteście głodni ekstremalnych wrażeń polecamy wam lot Akrobacyjny w towarzystwie akro pilota.

Wybierz sam, dla siebie bliskich lub przyjaciół odpowiedni rodzaj lotu w tandemie. Jeżeli chcecie oprócz lotu jeszcze coś ciekawego podarować – wybierzcie naszą Adrenalinową Puszkę.

Więcej informacji możecie uzyskać w naszym biurze pod numerem telefonu +48 32 746 06 61 albo pod adresem info@elspeedo.cz .

Zapraszamy i cieszymy się na spotkanie.

Zespół El Speedo