Kwietniowe Latanie w Czeskiej republice – oferta nie tylko dla posiadaczy licencji PL A

Pewnie już się cieszycie jak ja na wiosenne latanie, gdy już trawa przeschnie i będziemy latać w termice. Tereny w Czechach oferują zaskakujące możliwości do wiosennego latania i serdecznie Was do nich zapraszamy.

5.4.2013 – 7.4.2013

Wyjazd w Karkonosze

zgłoszenie więcej informacji
9.4.2013 – 11.4.2013

Precyzyjne lądowanie w Beskidach

zgłoszenie więcej informacji
12.4.2013 – 14.4.2013 Perfekcyjne starty w Beskidach zgłoszenie więcej informacji
19.4.2013 – 21.4.2013 Trening po kursie – trening doszkalający zgłoszenie więcej informacji
27.4.2013 – 15.9.2013 Trening naziemny w Beskidach zgłoszenie więcej informacji

Wyjazd w Karkonosze

W Karkonoszach rozpoczął się mój profesjonalny paragliding. Chętnie przedstawię wam te tereny a jest gdzie polatać. Na wyjeździe oprócz poznania nowych miejsc będziemy uczyć się meteorologii i utrwalać wiedzę zdobytą po Kursie Podstawowym. Jestem przekonany, że wspólnie przygotujemy ciekawy pal wycieczki.
Precyzyjne lądowanie w Beskidach
Latanie to dla nas relaks. Aby tak naprawdę było musimy czuć się bardzo swobodnie bez stresu w każdej fazie lotu. Umiejętność dokładnego lądowania na punkt jest bardzo ważna dla naszego bezpieczeństwa. Na tym szkoleniu zagłębiamy się jeszcze bardziej jeżeli chodzi o problematykę tego tematu i uczymy się lądować precyzyjnie w różnych warunkach atmosferycznych które panują nad lądowiskiem.
Perfekcyjne starty w Beskidach
Przyjedźcie do nas do Beskid ćwiczyć starty, potrenować różne techniki startu w zależności od siły wiatru, nauczcie się perfekcyjnie panować na skrzydłem. Dzięki informacji od instruktora i analizie materiałów wideo, udoskonalicie swoje umiejętności podczas startu. Lot wykorzystacie intensywniej, jeżeli opanujecie wszystkie fazy startu ze spokojem ducha.
Trening po kursie – trening doszkalający
Jeżeli ukończyłeś kurs a jeszcze nie posiadasz kompletnego sprzętu – ten wyjazd jest dla Ciebie. Na Kursach i wyjazdach staramy się słuchać jak poznajecie paralotniarstwo i na co warto zwrócić uwagę przy szkoleniach. Zawsze staramy się poprowadzić indywidualny trening z elementami w których robicie błędy.
Trening naziemny w Beskidach
Zapiszcie się na trening w Beskidach a my będziemy cały czas kontrolować siłę wiatru i jeżeli nadarzy się okazja powiadomimy Was o tym w formie SMS’a. Jeżeli będziecie mieć czas i przyjedziecie będziemy trenować. Jeżeli w danym terminie nie będziecie mieć czasu, możecie na kolejny sms zareagować następnym razem.

Cieszę się na spotkanie z Wami.

Dalibor Carbol i El Speedo instruktorzy