Nowa książka PARAGLIDING – możliwość umieszczenia reklamy.

Cześć Piloci.

Na przełomie roku przygotowujemy nowe wydanie książki Paragliding. Książka będzie opracowana w polskim i czeskim języku. Jeżeli interesuje was ta tematyka i chcielibyście umieścić reklamę waszej firmy to koniecznie przeczytajcie poniższą ofertę.

Nowe wydanie książki Paragliding będzie uzupełnione o nowe opracowania działów Aerodynamika i meteorologia. Książka zostanie wydana w języku czeskim i polskim w nakładzie 1000 sztuk dla każdej wersji językowej. Poszczególne rozdziały będą powiązane za pomocą QR kodów z naszą interaktywną platformą www.paragliding-centrum.cz, którą cały czas uzupełniamy o nowe materiały.

Tą książkę otrzymają wszyscy nasi uczniowie w cenie Kursu Podstawowego przez następne 3 lata.

Chcielibyśmy zaprosić was do umieszczenia kolorowej Reklamy 4/4 na kredowym papierze w wielkości A5 na ostatnich stronach książki. Cena tej Reklamy w wybranej wersji językowej dla pełnego nakładu 1000 sztuk to koszt: 6990 Kč (cena z VAT).

W cenie Reklamy nie tylko otrzymujecie druk, ale także za darmo do wyboru jedną z naszych wycieczek o wartości 3900 Kč lub 2 termiczne tandemowe loty w Beskidach (otwarty Voucher również do podarowania). Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie inny pomysł konecznie napiszcie do nas.

Jeżeli interesuje was ta oferta zadzwońcie +48 604 98 2001 lub napiszcie radek(małpa)elspeedo.cz

Dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieję , że zobaczymy się już niebawem.

El Speedo team