Otwarcie Beskidzkiego nieba 2012

Otwarcie Beskidzkiego nieba 2012 (nowy termin 19. – 22. 4. 2012) – przyjedźcie uczcić to przelotem.

Już w ubiegłym roku zdecydowaliśmy się na przywitanie sezonu przelotem. W tym roku nie będzie inaczej. Ostatnio startowaliśmy ze Skałki i przelecieliśmy przez Łysą Górę by na zakończenie pięknie wylądować na szczycie Jaworowego Wierchu. Jak będzie w tym roku? Mamy 4 dni do wyboru.

Jak pewnie już wiecie realizujemy projekt FLIGHT PARK JAVOROVY. Właśnie zaczynamy przebudowę jednego z domków w Pensjonacie U Haliny na nową siedzibę naszej szkoły. Przygotowujemy pomieszczenia do wykładów, wewnętrzny grill i wszystko to co tak lubimy mieć blisko siebie. Reszta domków posiada własne łazienki i aneksy kuchenne. Wszystko to czeka na was.

Termin: 19. – 22. 4. 2012, wieczorne OPEN Party w sobotę od 18:00 godziny.

Gdzie: Pensjonat U Haliny, rezerwacja

Przyjedźcie z nami polatać w którykolwiek dzień, albo lepiej przyjedźcie na całe 4 dni. Nasi instruktorzy  ocenią pogodę i możliwości przelotu. Postaramy się o przewozy z miejsc lądowania, a w sobotę przygotujemy pierwszy większy grill w nowym miejscu naszej szkoły. Nie możecie przegapić takiego otwarcia sezony. Całość jest za FREE, będziemy tylko składać się na paliwo przy wywozach na startowisko.

Formularz zgłoszeniowy.

Rejestracja jest wymagana byśmy wiedzieli dla ilu osób mamy przygotować noclegi i ile aut będzie nam potrzebnych. Jeżeli pogoda nie będzie do końca sprzyjająca przesuniemy termin wstecz/do przodu i wszystkim zgłoszonym damy znać.  Jeżeli chcecie wypożyczyć sprzęt (S-XL), albo spróbować nasze nowe skrzydła (rozmiar 26 i 28), dopiszcie do zgłoszenia.

Cieszymy się na spotkanie z wami.

Dalibor, Patrik, Radim, Pavel, Slávek, Radek…